logo WYWAR

 


Podrobnejšie informácie k ponúkanému miestu - popis pracovnej pozície:

Hľadáme kreatívnu rozhľadenú osobnosť so schopnosťou samostatne sa učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Hlavnou náplňou práce bude tvorba spravodajských a publicistických reportáží z kultúrno-spoločenských akcií a aktuálneho diania v meste Holíč a okolitého regiónu.

Je potrebné, aby mal uchádzač minimálne stredoškolské vzdelanie s výbornou znalosťou slovenského jazyka slovom a písmom. Keďže ide o prácu aj pred kamerou, redaktor by mal príjemne vystupovať a byť samostatný, komunikatívny, flexibilný a so všeobecným spoločenským prehľadom.

Naša televízia ponúka možnosť rozvíjať sa v originálnom virtuálnom štúdiu a získavať potrebné redaktorské skúsenosti a znalosti. Budúci redaktor môže prostredníctvom našej televízie spoznať nových zaujímavých ľudí, navštevovať rozmanité kultúrno – spoločenské podujatia a najmä vyskúšať si pútavú prácu s mikrofónom a pred kamerou.

Ak sa rada/rád pozeráš správy v televízii alebo ŤA fascinuje všetko okolo práce televíznych redaktorov a moderátorov, Česko-Slovenská regionálna televízia môže byť pre TEBA tým správnym odrazovým mostíkom do sveta populárnych a sledovaných slovenských a zahraničných televízií. Neváhaj a pošli svoj životopis na: csrtv@csrtv.sk  a možno práve TY budeš novým OTO-m.

 

 Súčasne prosíme priložiť  aj súhlas  so spracovaním osobných údajov.  

 

Doplňujúce informácie:

 • žena / muž – vek nerozhoduje, vhodné aj pre absolventa resp. študenta
 • skúsenosť práce s mikrofónom, kamerou a strih videa – výhodou, nie je podmienku
 • pracovná doba podľa potreby resp. vlastného rozvrhu
 • práca vhodná na dohodu  aj na  živnosť
 • odmena:  podiel za vykonanú prácu, fakturácia alebo samostatná forma dohody   

--------------------------------------

 

 

Podrobnejšie informácie k ponúkanému miestu : HĽADA SA VIDEOTECHNIK.

Popis pracovnej pozície:

Hľadáme kreatívnu osobnosť ( muž alebo žena  ) so schopnosťou samostatne sa učiť a rozvíjať si svoje schopnosti.

Hlavnou náplňou práce bude práca s televíznou a štúdiovou technikou  pri výrobe a tvorbe spravodajských a publicistických reportáží z kultúrno-spoločenských akcií a aktuálneho diania v meste Holíč a okolitého regiónu.

Prevažne sa jedná o prácu s kamerou a  následná postprodukcia. Potrebné sú i základné znalosti práce z TV a štúdiovou technikou v štúdiu i v teréne.

Uchádzač minimálne stredoškolské vzdelanie a vyššie.

Naša televízia ponúka možnosť rozvíjať sa v originálnom virtuálnom štúdiu a získavať potrebné  skúsenosti a znalosti v oblasti tvorby videoprodukcie. Budúci videotechnik môže prostredníctvom našej televízie spoznať nových zaujímavých ľudí, navštevovať rozmanité kultúrno – spoločenské podujatia,

Ak si kreatívny, rád sa zdokonaľuješ,  fascinuje ŤA všetko okolo televíznej a štúdiovej techniky, Česko-Slovenská regionálna televízia môže byť pre TEBA tým správnym miestom pre TVOJU realizáciu. Neváhaj a pošli svoj životopis na: csrtv@csrtv.sk  a možno hľadáme práve TEBA.

  Súčasne prosíme priložiť  aj súhlas  so spracovaním osobných údajov.  

 

Doplňujúce informácie:

 • žena / muž – vek nerozhoduje, vhodné aj pre absolventa resp. študenta
 • skúsenosť práce s kamerou a strihom videa v strihových programoch
 • skúsenosť s prácou s TV technikou ( strižna, online streaming ) -  výhodou,  prípadne zaškolíme  
 • základné znalosti práce s grafickými programami - výhodou
 • pracovná doba podľa potreby resp. vlastného rozvrhu
 • práca vhodná aj na dohodu  a  na  živnosť
 • odmena:  podiel za vykonanú prácu, fakturácia alebo samostatná forma dohody