logo WYWAR

 

 


Podrobnejšie informácie k ponúkanému miestu - popis pracovnej pozície:

Hľadáme kreatívnu rozhľadenú osobnosť so schopnosťou samostatne sa učiť a rozvíjať svoje schopnosti. Hlavnou náplňou práce bude tvorba spravodajských a publicistických reportáží z kultúrno-spoločenských akcií a aktuálneho diania v meste Holíč a okolitého regiónu.

Je potrebné, aby mal uchádzač minimálne stredoškolské vzdelanie s výbornou znalosťou slovenského jazyka slovom a písmom. Keďže ide o prácu aj pred kamerou, redaktor by mal príjemne vystupovať a byť samostatný, komunikatívny, flexibilný a so všeobecným spoločenským prehľadom.

Naša televízia ponúka možnosť rozvíjať sa v originálnom štúdiu a získavať potrebné redaktorské skúsenosti a znalosti. Budúci redaktor môže prostredníctvom našej televízie spoznať nových zaujímavých ľudí, navštevovať rozmanité kultúrno – spoločenské podujatia a najmä vyskúšať si pútavú prácu s mikrofónom a pred kamerou.

Ak sa rada/rád pozeráš správy v televízii alebo ŤA fascinuje všetko okolo práce televíznych redaktorov, Česko-Slovenská regionálna televízia môže byť pre TEBA tým správnym odrazovým mostíkom do sveta populárnych a sledovaných slovenských a zahraničných televízií. Neváhaj a pošli svoj životopis na: csrtv@csrtv.sk do 30. septembra 2020 a možno práve TY budeš novým OTO-m. Súčasne prosíme priložiť  aj súhlas  so spracovaním osobných údajov.  

 

Doplňujúce informácie:

  • žena / muž – vek nerozhoduje, vhodné aj pre absolventa
  • skúsenosť práce s mikrofónom, kamerou a strih videa – výhodou
  • pracovná doba podľa potreby resp. vlastného rozvrhu
  • práca vhodná na dohodu  aj na  živnosť
  • odmena:  podiel za vykonanú prácu, fakturácia